- 65 tys. respondentów w bazie
  - 25 tys. firm i instytucji
  - 30 tys. badań rocznie
   

  Konflikt rosyjsko-ukraiński i jego wpływ na bezpieczeństwo Rzeczpospolitej Polskiej

  Szanowni Państwo, trwający od kilku lat konflikt pomiędzy Federacją Rosyjską, a Ukrainą stawia Europę środkowo-wschodnią, w tym Rzeczpospolitą w cieniu wątpliwości o nadchodzącą przyszłość. Trwające walki w Donbasie, utworzenie Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej, Aneksja Krymu. W krótkim czasie doszło do wielu niepokojących wydarzeń. Jako student aspirujący do miana magistra, ale przede wszystkim jako żołnierz zawodowy chciałbym poznać państwa zdanie na ten temat. Zebrane wnioski i wyniki z poniższej anonimowej ankiety pozwolą mi na określenie stosunku zarówno służb bezpieczeństwa jak i pracowników cywilnych do zagrożenia dla Rzeczpospolitej, jakie niesie konflikt za naszą wschodnią granicą. Z góry dziękuję za poświęcony czas i rzetelne odpowiedzi.

  Przedział wiekowy

    Pytanie numer 1 z 10

  Proszę wskazać Pana / Pani obszar zawodowy. Proszę o zakreślenie jednej odpowiedzi. (jeżeli są państwo pracownikiem cywilnym w strukturach państwowych proszę o zaznaczenie odpowiedzi "Służby Państwowe")

    Pytanie numer 2 z 10

  Czy śledzi Pan / Pani na bieżąco informacje i wydarzenia dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego?

    Pytanie numer 3 z 10

  Czy według Pana / Pani konflikt rosyjsko–ukraiński ma wpływ na destabilizację polityczno-gospodarczą w regionie Europy środkowo–wschodniej?

    Pytanie numer 4 z 10

  Czy według Pana / Pani konflikt rosyjsko–ukraiński może zaognić się na skalę światową?

    Pytanie numer 5 z 10

  Czy uważa Pan / Pani powstanie Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej, a także aneksję półwyspu Krymskiego i działania tzw. „ zielonych ludzików” jako prowokację do podjęcia działań zbrojnych ze strony Federacji Rosyjskiej?

    Pytanie numer 6 z 10

  Czy uważa Pan / Pani, że konflikt rosyjsko–ukraiński ma wpływ na bezpieczeństwo Rzeczpospolitej Polskiej?

    Pytanie numer 7 z 10

  Czy według Pana / Pani Rzeczpospolitej grozi otwarty konflikt zbrojny z Federacją Rosyjską?

    Pytanie numer 8 z 10

  Czy uważa Pan / Pani, że Rzeczpospolita Polska posiada wystarczające środki do stawienia oporu potencjalnemu zagrożeniu ze strony Federacji Rosyjskiej?

    Pytanie numer 9 z 10

  Czy uważa Pan / Pani, że burzliwa przeszłość historyczna polsko-rosyjska ma wpływ na obecne stosunki polityczne obu państw?

    Pytanie numer 10 z 10
  Pozostałe usługi

  • Zbieranie ocen produktów, usług, nazw, reklam
  • Sprawdzanie satysfakcji klientów z usług i produktów
  • Ocena szkoleń i kursów, ocena postępów prac