- 65 tys. respondentów w bazie
  - 25 tys. firm i instytucji
  - 30 tys. badań rocznie
   

  Ankieter.pl  Pracownia Badań Rynkowych

  Pracownia Badań Rynkowych Ankieter.pl to grupa badawcza skupiająca specjalistów z ekonomii, socjologii, psychologii. Mamy również w swoich szeregach statystyków, matematyków i doświadczonych programistów.
  W naszej pracy korzystamy z szerokich kontaktów z uczelniami, menadżerami innych firm i instytucjami.

  Tworzymy i przeprowadzamy internetowe badania ankietowe online (publicznie lub z ograniczonym dostępem). Badania mogą opracować Państwo samodzielnie lub zlecić nam stworzenie ankiet. Zlecone ankiety opracowują specjaliści w określonej dziedzinie, na podstawie informacji otrzymanych od zleceniodawcy (tematyka, zasięg, trudność…) lub gotowych kwestionariuszy.  Zapewniamy obsługę całego procesu badawczego:  od realizacji, wsparcia technicznego, znalezienia respondentów,  po analizę wyników i opracowanie raportów i prezentacji.

  Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży.  Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmujemy się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet.

  Za każdym razem dopasowujemy się do wymagań Zleceniodawcy, dobierając odpowiednich specjalistów,  zakres i zasięg oraz metody badawcze.

  Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem -  biuro@ankieter.pl

  Pracownia Badań Rynkowych Ankieter.pl
  , tel. 22 244 55 33 - Valio Sp. z o.o.

  Pozostałe usługi

  • Zbieranie ocen produktów, usług, nazw, reklam
  • Sprawdzanie satysfakcji klientów z usług i produktów
  • Ocena szkoleń i kursów, ocena postępów prac